Skip to content

Florence Avenue(Block 3125 Lot 15)Winslow Twp, NJ 02357

Vacant Land

Last Sale Price
$500
Last Sale Date
Sep 24, 1997

Property Information

Block3125
Lot15
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page31

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR2
Sq Footage---
Acreage0.15

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$3,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$3,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$137+3.0%
2024$133+4.4%
2023$127+0.9%
2022$126+0.6%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$500

To:

DeedBook 4908, Page 314