Skip to content

224 New Brooklyn Road

Berlin, NJ 08009

Last Sale Date
Sep 10, 2065

Property Information

Block3408
Lot9
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page34

Building Details

Building Class10
Description2SF
Dwellings1
ZoningPR1
Sq Footage1,704
Acreage2.75

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$52,400
41%
Improvement Value:$75,400
59%
Total Assessment$127,800

Tax History

YearProperty taxesChange
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 2850, Page 309