Property Built
Built
Year Built: 2005
Year Built: 2005
To:
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,186 | +2.7% |
| 2024 | $7,970 | +4.4% |
| 2023 | $7,637 | +0.9% |
| 2022 | $7,570 | +0.6% |
Year Built: 2005
To:
131 Ryans Run
Residential
50 South Central Avenue
Residential
118 Ryans Run
Residential
130 White Cedar Drive
Residential
115 Christmas Tree Court
Residential