Skip to content

Davis Avenue

Sicklerville, NJ 08081

Last Sale Date
Feb 27, 2059

Property Information

Block5103
Lot9
QualifierQFARM
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page51

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR2
Sq Footage---
Acreage3.08

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$3,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$3,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$113+6.2%
2024$106+12.4%
2023$95-6.3%
2022$101+4.3%
Property History

No events match the selected filters.