Skip to content

415 Ehrke Road

Hammonton, NJ 08037

Last Sale Date
Feb 16, 2022

Property Information

Block6203
Lot6
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page62

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPA
Sq Footage---
Acreage7.64

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$382,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$382,000

Tax History

YearProperty taxesChange
1998$24,103+6.2%
1997$22,689-36.9%
1996$35,935+9.6%
1995$32,780+1.2%
Property History

Property Sale

Sale
$0