Property Sale
Sale
$171,000
To:
Sq Ft768DeedBook 3917, Page 112
To:
From:
To:
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,836 | +1.6% |
| 2024 | $2,791 | +6.4% |
| 2023 | $2,624 | +1.7% |
| 2022 | $2,581 | +2.4% |
To:
From:
To:
Year Built: 1980
237 W New York Avenue
Residential
114 Tomlin Avenue
Residential
101 Matthews Avenue
Residential
121 W Drumbed Road
Residential
304 E Wilde Avenue
Residential