Property Sale
SaleMulti
$32,000
DeedBook 1531, Page 265
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,607 | +1.6% |
| 2024 | $2,566 | +6.4% |
| 2023 | $2,412 | +1.7% |
| 2022 | $2,372 | +2.4% |
Year Built: 1962
114 Langs Avenue
Residential
16 E Pacific Avenue
Residential
227 E Bates Avenue
Residential
325 Desoto Avenue
Residential
233 Oak Avenue
Residential