Property Sale
Sale
$110,000
To:
Sq Ft962DeedBook 3585, Page 233
To:
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,760 | +1.8% |
| 2024 | $2,712 | +7.0% |
| 2023 | $2,535 | +1.9% |
| 2022 | $2,489 | -6.9% |
To:
Year Built: 1967
317 Texas Avenue
Residential
218 Arizona Avenue
Residential
103 Ellery Road
Residential
110 Tennessee Avenue
Residential
306 Village Road
Residential