Skip to content

2105 Bayshore RoadVillas, NJ 08251

Last Sale Date
Oct 9, 1990

Property Information

Block323
Lot1
Qualifier---
CountyCape May
MunicipalityLower Twp
Tax Map Page3.02

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.28

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$83,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$83,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,680+1.6%
2024$1,653+6.4%
2023$1,555+1.7%
2022$1,529+2.4%
Property History

No events match the selected filters.