Property Sale
Sale
$125,000
To:
Sq Ft828DeedBook 3378, Page 537
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,425 | +1.6% |
| 2024 | $3,370 | +6.4% |
| 2023 | $3,169 | +1.7% |
| 2022 | $3,117 | +2.4% |
To:
Year Built: 1970
209 E St Johns Avenue
Residential
217 E Virginia Avenue
Residential
418 E Tampa Avenue
Residential
241 W Pacific Avenue
Residential
619 E St Johns Avenue
Residential