Property Built
Built
Year Built: 1980
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,556 | +1.6% |
| 2024 | $3,500 | +6.4% |
| 2023 | $3,291 | +1.7% |
| 2022 | $3,236 | +2.4% |
Year Built: 1980
110 Broadway
Residential
114 Beechwood Avenue
Residential
117 Broadway
Residential
115 Oakdale Avenue
Residential
118 Oakdale Avenue
Residential