Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,961 | +1.7% |
| 2024 | $2,912 | +7.2% |
| 2023 | $2,717 | +1.7% |
| 2022 | $2,672 | +3.0% |
Year Built: 1960
629 Seashore Road
Residential
551 Nummytown Road
Residential
627 Breakwater Road
Residential
915 Tower View Road
Residential
903 Honeysuckle Lane
Residential