Skip to content

N Mill Rd(Block 1101 Lot 2)Vineland, NJ 08360

Last Sale Date
Feb 23, 2065

Property Information

Block1101
Lot2
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page11

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage9.38

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$328,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$328,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$10,453+0.7%
2024$10,384+24518.6%
2023$42+2.9%
2022$41+1.4%
Property History