Property Sale
Sale
$17,500
DeedBook 1170, Page 856
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,450 | +0.7% |
| 2024 | $4,419 | +5.3% |
| 2023 | $4,197 | +3.1% |
| 2022 | $4,070 | +1.5% |
Year Built: 1967
1221 E Cornell St
Residential
585 Overbrook Rd
Residential
1819 Philip St
Residential
1300 Cayuga St
Residential
1755 Marla Pl
Residential