Property Sale
Sale
$0
DeedBook 4022, Page 2377
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,319 | +0.7% |
| 2024 | $4,289 | +5.3% |
| 2023 | $4,074 | -3.0% |
| 2022 | $4,200 | +1.4% |
Year Built: 1969
1838 Galli Dr
Residential
1806 Galli Dr
Residential
1790 Galli Dr
Residential
1676 E Wheat Rd
Residential
1782 Joel St
Residential