Property Sale
Sale
$198,000
DeedBook 4023, Page 8336
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,763 | +0.7% |
| 2024 | $4,732 | +5.0% |
| 2023 | $4,507 | +2.9% |
| 2022 | $4,379 | +1.4% |
Year Built: 1972
640 Wayne Ave
Residential
64 W Summit St
Residential
591 N West Ave
Residential
985 Swenlin Dr
Residential
1338 Venus Dr
Residential