Property Sale
Sale
$90,000
DeedBook 1589, Page 47
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,706 | +0.7% |
| 2024 | $3,682 | +5.0% |
| 2023 | $3,507 | +2.9% |
| 2022 | $3,407 | +1.4% |
Year Built: 1900
812 E Elmer St
Commercial
1154 N West Blvd
Commercial
435 W Wood St
Commercial
2112 S Delsea Dr
Commercial
791 S Main Rd
Commercial