Property Sale
Sale
$275,000
Sq Ft1,508DeedBook 4259, Page 3759Recorded8/15/2024
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,088 | +0.7% |
| 2024 | $4,061 | +5.0% |
| 2023 | $3,869 | +2.9% |
| 2022 | $3,758 | +1.4% |
Year Built: 2005
1029 Hamilton Dr
Residential
1141 Liberty Ave
Residential
1040 Rainforest Dr
Residential
1249 Sassafras Dr
Residential
1400 Hadsell Ave
Residential