Skip to content

270 N Orchard Rd(Unit T01)Vineland, NJ 08360

Commercial

Last Sale Price
$300,000
Last Sale Date
Jun 24, 2019

Property Information

Block2703
Lot15
QualifierT01

Zoning---
Sq Footage28,236
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$165,500
100%
Total Assessment$165,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$5,270+0.7%
2024$5,235+5.0%
2023$4,987+2.9%
2022$4,844+1.4%
Property History

Property Sale

SaleMulti
$300,000
Sq Ft28,236DeedBook 4182, Page 541Recorded7/1/2019

Also conveyed in this deed

1 parcel