Skip to content

628 E Plum StVineland, NJ 08360

Built 1950
Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 9, 1982

Property Information

Block3012
Lot17
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page30

Building Details

Building ClassR-R
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.17

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$16,800
52%
Improvement Value:$15,600
48%
Total Assessment$32,400

Built

Year Built: 1950