Skip to content

922 E Landis AveVineland, NJ 08360

Built 1912

Last Sale Date
May 17, 2068

Property Information

Block3119
Lot18
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page31

Building Details

Building ClassR-EG
Description2S-S
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.57

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$172,200
4%
Improvement Value:$3,910,400
96%
Total Assessment$4,082,600

Built

Year Built: 1912