Property Built
Built
Year Built: 1970
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,757 | +0.7% |
| 2024 | $5,719 | +5.0% |
| 2023 | $5,448 | +2.9% |
| 2022 | $5,292 | +1.4% |
Year Built: 1970
2991 E Oak Rd
Residential
303 Brookfield St
Residential
3533 Menantico Rd
Residential
122 Brookfield St
Residential
1733 Woodcrest Dr
Residential