Property Sale
Sale
$21,000
DeedBook 1187, Page 283
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,031 | +0.7% |
| 2024 | $4,004 | +5.0% |
| 2023 | $3,814 | +2.9% |
| 2022 | $3,706 | +1.4% |
Year Built: 1952
1367 Baylor Ave
Residential
1308 Baylor Ave
Residential
458 Taylor Ave
Residential
67 Holly Hill Ter
Residential
1233 W Chestnut Ave
Residential