Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
116 W Elmer StVineland, NJ 08360
Other Exempt
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jul 2, 1997
Property Information
Block3801
Lot9
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page38
Building Details
Building ClassR-R
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.34
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$21,100
5%
Improvement Value:$377,500
95%
Total Assessment$398,600
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.