Skip to content

810 E Montrose StVineland, NJ 08360

Built 1954
Church/Charitable

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 10, 2066

Property Information

Block4012
Lot15
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page40

Building Details

Building ClassR-R
Description2S-F
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.34

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$21,100
4%
Improvement Value:$564,000
96%
Total Assessment$585,100

Sale
$1
DeedBook 1077, Page 91

Property Built

Built

Year Built: 1954