Skip to content

1067 E Landis AveVineland, NJ 08360

Other Exempt

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Oct 19, 2039

Property Information

Block4206
Lot2
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page42

Building Details

Building Class---
Description2S-B
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.62

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$33,100
6%
Improvement Value:$568,400
94%
Total Assessment$601,500

Sale
$1
DeedBook 545, Page 456