Property Sale
Sale
$155,000
DeedBook 4083, Page 9718
Year Built: 1939
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,298 | +0.7% |
| 2024 | $4,270 | +5.0% |
| 2023 | $4,068 | +2.9% |
| 2022 | $3,951 | +1.4% |
Year Built: 1939
82 Evelyn Ave
Residential
1411 Norris Dr
Residential
48 S State St
Residential
33 Glenn Ter
Residential
1359 Nelson Ave
Residential