Skip to content

2651 Ok LnVineland, NJ 08361

Built 1962

Last Sale Price
$18,500
Last Sale Date
Jun 25, 1970

Property Information

Block4404
Lot5
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page44

Building Details

Building Class16
Description1S-B- -2UG
Dwellings1
Zoning01
Sq Footage1,734
Acreage0.33

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$33,300
17%
Improvement Value:$168,500
83%
Total Assessment$201,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$6,175+0.7%
2024$6,133+5.2%
2023$5,830+3.1%
2022$5,657+1.4%
Property History

Property Sale

Sale
$18,500
DeedBook 1168, Page 952

Property Built

Built

Year Built: 1962