Skip to content

782 S Brewster Rd(Unit CA4)Vineland, NJ 08361

Built 2005
Commercial

Last Sale Price
$355,000
Last Sale Date
Apr 29, 2004

Property Information

Block4406.05
Lot7104
QualifierCA4

Sq Footage---
Acreage2.93

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$100,800
31%
Improvement Value:$224,400
69%
Total Assessment$325,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$10,354+0.7%
2024$10,286+5.0%
2023$9,798+2.9%
2022$9,519+1.4%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 2005

Property Sale

SaleMulti
$355,000
DeedBook 2739, Page 48