Skip to content

729 Third St TerVineland, NJ 08360

Last Sale Date
May 5, 2022

Property Information

Block4808
Lot25

Sq Footage---
Acreage1.31

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$52,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$52,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,665+0.6%
2024$1,654+5.0%
2023$1,576+2.9%
2022$1,531+1.4%
Property History

Property Sale

Sale
$0