Skip to content

330 E Walnut RdVineland, NJ 08360

Public Property

Last Sale Price
$6,700
Last Sale Date
Dec 11, 2069

Property Information

Block4909
Lot2
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page49

Building Details

Building Class---
Description1S-B
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1.61

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$40,000
6%
Improvement Value:$657,300
94%
Total Assessment$697,300

Sale
$6,700
DeedBook 1162, Page 289