Property Sale
Sale
$77,000
DeedBook 1617, Page 83
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,145 | +0.7% |
| 2024 | $5,111 | +5.0% |
| 2023 | $4,869 | +2.9% |
| 2022 | $4,730 | +1.4% |
Year Built: 1962
1754 Kings Rd
Residential
642 Highland Ave
Residential
1282 Edgewood Dr
Residential
582 Rostan Ct
Residential
2266 Franklin Dr
Residential