Skip to content

1341 S Lincoln AveVineland, NJ 08361

Public Property

Last Sale Price
$4,100
Last Sale Date
Oct 25, 1974

Property Information

Block5204
Lot106
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page52

Building Details

Building Class---
Description1S-B
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.14

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$33,400
73%
Improvement Value:$12,200
27%
Total Assessment$45,600

Sale
$4,100
DeedBook 1230, Page 210