Property Sale
Sale
$226,000
DeedBook 4039, Page 4382
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,690 | +0.7% |
| 2024 | $6,645 | +5.0% |
| 2023 | $6,330 | +2.9% |
| 2022 | $6,150 | +1.4% |
Year Built: 1975
1635 Linden Blvd
Residential
1321 Kirkwood Dr
Residential
2370 Southwood Dr
Residential
1650 Redwood Dr
Residential
1477 Greenwood Ct
Residential