Skip to content

2554 N Delsea Dr(Unit B02)Vineland, NJ 08360

Last Sale Date
Apr 10, 2013

Property Information

Block604
Lot14
QualifierB02

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$21,200
100%
Total Assessment$21,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$675+0.7%
2024$671+5.0%
2023$639+2.9%
2022$621+1.4%
Property History

Property Sale

Sale
$0