Skip to content

1959 S Delsea DrVineland, NJ 08360

Last Sale Date
Sep 23, 2049

Property Information

Block6102
Lot1
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page61

Building Details

Building Class---
Description1S-B
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage2.69

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$738,700
35%
Improvement Value:$1,345,100
65%
Total Assessment$2,083,800

Sale
$0
DeedBook 702, Page 403