Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
Trento Ave(Block 6604 Lot 37)Vineland, NJ 08361
Last Sale Date
Dec 28, 2056
Property Information
Block6604
Lot37
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page66
Building Details
Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage4.91
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$4,400
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$4,400
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $131 | +1.0% |
| 2024 | $130 | +7.6% |
| 2023 | $121 | +0.4% |
| 2022 | $120 | +3.9% |
Property History
No events match the selected filters.