Skip to content

876 E Sherman AveVineland, NJ 08361

Built 2003
Public Property

Last Sale Price
$100
Last Sale Date
Jan 29, 2002

Property Information

Block6801
Lot70
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page68

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage3.1

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$55,200
4%
Improvement Value:$1,329,900
96%
Total Assessment$1,385,100

Built

Year Built: 2003