Property Sale
Sale
$195,000
From:
To:
Sq Ft1,392DeedBook 4167, Page 6364Recorded6/15/2018
From:
To:
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,903 | +0.7% |
| 2024 | $4,871 | +5.0% |
| 2023 | $4,640 | +2.9% |
| 2022 | $4,508 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 2004
1321 Brandywine Dr
Residential
1273 Brandywine Dr
Residential
2828 Perna Ln
Residential
3220 Heritage Dr
Residential
1444 Fela Dr
Residential