Property Sale
Sale
$250,000
To:
Sq Ft1,044DeedBook 12146, Page 8584
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,755 | +3.0% |
| 2024 | $4,615 | +3.1% |
| 2023 | $4,474 | +1.4% |
| 2022 | $4,413 | +5.7% |
To:
Year Built: 1950
22-28 Belmont Avenue U-B3
Residential
22-28 Belmont Avenue U-A1
Residential
22-28 Belmont Avenue U-B2
Residential
110 Newark Avenue Unit 5
Residential
110 Newark Avenue Unit 4
Residential