Property Built
Built
Year Built: 1917
Year Built: 1917
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,063 | +3.1% |
| 2024 | $11,699 | +3.2% |
| 2023 | $11,336 | +1.4% |
| 2022 | $11,177 | +5.8% |
Year Built: 1917
43 Heckel Street
Residential
179-181 Heckel Street
Residential
118 Heckel Street
Residential
173 Heckel Street
Residential
59 Eugene Place
Residential