Property Built
Built
Year Built: 1959
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,055 | +3.0% |
| 2024 | $14,611 | +3.1% |
| 2023 | $14,167 | +1.4% |
| 2022 | $13,973 | +5.7% |
Year Built: 1959
341 Division Avenue
Residential
491 Joralemon Street
Residential
67 Nolton Street
Residential
3-5 Acme Street
Residential
65 Crestwood Avenue
Residential