Property Sale
Sale
$157,500
To:
DeedBook 5353, Page 941
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,412 | +3.1% |
| 2024 | $1,370 | +3.1% |
| 2023 | $1,328 | +1.4% |
| 2022 | $1,310 | +5.7% |
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.