Property Sale
Sale
$130,000
To:
Sq Ft1,918DeedBook 12292, Page 2537
To:
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,777 | +3.0% |
| 2024 | $14,341 | +3.1% |
| 2023 | $13,905 | +1.4% |
| 2022 | $13,714 | +5.7% |
To:
Year Built: 1952
19 Celia Court
Residential
36-38 Maier Street
Residential
88-90 Cedar Hill Avenue
Residential
79 Jefferson Street
Residential
30-32 Florence Avenue
Residential