Property Sale
Sale
$53,000
To:
Sq Ft1,416DeedBook 5108, Page 52
To:
Year Built: 1922
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,885 | +3.0% |
| 2024 | $10,564 | +3.1% |
| 2023 | $10,243 | +1.4% |
| 2022 | $10,102 | +1.0% |
To:
Year Built: 1922
21 Myrtle Avenue
Residential
190 Linden Avenue
Residential
78 Division Avenue
Residential
4 Bell Street
Residential
47 Floyd Street
Residential