Property Sale
Sale
$410,000
To:
Sq Ft2,246DeedBook 20250, Page 69901
To:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,304 | +3.0% |
| 2024 | $9,030 | +3.1% |
| 2023 | $8,755 | +1.4% |
| 2022 | $8,635 | +5.7% |
To:
To:
Year Built: 1988
309 Main Street Unit 14
Residential
309 Main Street Unit 12
Residential
90 Ralph Street Unit-12
Residential
90 Ralph Street Unit-2
Residential
309 Main Street Unit 16
Residential