Property Sale
Sale
$585,000
To:
Sq Ft1,224DeedBook 20250, Page 34430
To:
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,536 | +3.8% |
| 2024 | $10,150 | +4.0% |
| 2023 | $9,762 | +1.6% |
| 2022 | $9,613 | +2.9% |
To:
Year Built: 1951
9 Rutan Place
Residential
97 Bryant Avenue
Residential
32 Bryant Avenue
Residential
41 Bryant Avenue
Residential
335 Sylvan Road
Residential