Property Built
Built
Year Built: 1946
Year Built: 1946
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,449 | +3.8% |
| 2024 | $12,958 | +4.0% |
| 2023 | $12,462 | +1.6% |
| 2022 | $12,272 | -0.4% |
Year Built: 1946
83 Ferncliff Road
Residential
73 Yale Street
Residential
22 North End Terrace
Residential
628 East Passaic Avenue
Residential
267 West Passaic Avenue
Residential