Property Sale
Sale
$289,000
To:
Sq Ft840DeedBook 20180, Page 39569
To:
From:
To:
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,426 | +3.8% |
| 2024 | $9,082 | +4.0% |
| 2023 | $8,734 | +1.6% |
| 2022 | $8,601 | -9.6% |
To:
From:
To:
Year Built: 1956
12 Foster Street
Residential
52 Jacob Street
Residential
81 Ivanhoe Terrace
Residential
23 Foster Street
Residential
2 Mountain Avenue
Residential