Property Sale
Sale
$110,000
To:
Sq Ft1,380DeedBook 5819, Page 294
To:
Year Built: 1926
Irvington, NJ 07111
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,920 | +2.0% |
| 2024 | $7,761 | +1.6% |
| 2023 | $7,641 | +0.1% |
| 2022 | $7,637 | +2.8% |
To:
Year Built: 1926
92 Coolidge St.
Residential
17 Sunset Terr.
Residential
19 Sunset Terr.
Residential
15 Lentz Pl.
Residential
157 Paine Ave.
Residential